WANDELPROGRAMMA

WANDELPROGRAMMA AUGUSTUS 2019

Zaterdag   24 augustus 2019 

Bus naar Philippine Mosselwandeling  (Nederland)
Vertrek: station Ruisbroek 8u
(vertrek terug in Philippine 17 u

Zondag 25 augustus

KLEITRAPPERS TERHAGEN – paroch.  Mechelsesteenweg 233/2, Lier - 7-15u
4 – 8 – 12 – 15 – 22 – 28 km
T’HOEKSKE HAMME  - zaal de bond- Kleinhulst 4 Hamme 7- 15u                                                          
4 – 5 – 10 – 15 – 21 – 30 km

WANDELPROGRAMMA SEPTEMBER 2019

Zondag 1 september
DE VOSSEN BUGGENHOUT - Basisschool ’t Sprinkhaantje, Collegestraat 1, Buggenhout
8-15u 4 – 7 – 10 – 14 – 21 km
WSV S - SCHELLE VZW Gem. Basisschool De Klim Provinciale steenweg Schelle
6 -15u 4 - 7 – 12 – 17 – 21 – 28 – 35 – 50 km

DINSDAG 3 SEPTEMBER

12de WEEKDAGTOCHT

START JEUGDHUIS KABAL kaardijkstr.

9-15 u 4/6/8/10/12/14/18 KM

Zondag 8 september
WANDELTEAM BEVEREN-WAAS - lokaal st.sebastiaan A. Rodenbachlaan . Melsele
7.30-15u 4 – 7 – 14 – 21- 30 km
MORGENSTOND HUMBEEK - sporthal, Nachtegaallaan 5, Humbeek
7.30-15u 6 – 12 – 20 – 25 km

Zondag 15 september
CRACKS WOLVERTEM – Basisschool de zonnebloem k. Baudewijnslaan 26 Wolvertem
8 – 15u 6 – 12 – 17 – 22 km
DE WASE STEINBOCKVRIENDEN – Land en Tuinbouwschool , Weverstraat 23 Sint - Niklaas
8 – 15 u3 – 6 – 12 – 15 – 20 – 25 – 30 km

Zondag 22 september
:WSV DAUWSTAPPERS - KTA, Eikhof,20, Lint
7.30 – 15u 5 – 10 – 12 – 14 – 17 – 19 – 21 – 25 km
WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM – Zaal Harmonie , Stoofstraat, Merchtem
8 – 15u 6 – 12 – 20 – 30 km

Zondag 29 september
HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL - Ons Tehuis, Perksestw. 126, Berg
7 – 15 u 5 – 8 -– 12 – 14 – 16 - -20 - 23 - 27 – 29 – 31 km
WANDELC. DE SMOKKELAARS STEKENE – Zaal ‘t helleken Preekekeplein 8 Stekene
8- 15u 6-12-17-23-30 km

WANDELPROGRAMMA OKTOBER 2019

Zondag 6 oktober
WANDELCLUB TEMSE - sint j. Bergmansinstituut , zoete moederstr. Rupelmonde
7-15u 7 – 14 – 21 – 30 km
KRUIKENBURG TERNAT –Sportc.Ternat van Cauwelaertstr.40 Ternat
7-15u 5 – 10 – 15 – 20 km
OPSINJOORKE MECHLEN – campus botaniek Augustijnennstr 92 Mechelen
7-15u 6-11-16-21-26-31 km

Zondag 13 oktober

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM – Zaal ons Huis, Kerkdries, Sterrebeek

8 – 15 u 5 – 8 – 12 – 16 – 20 – 25 – 30 km
NETELAND DUFFEL - Tecchnich instituut Rooienberg 20, Duffel
8-15u 6 – 12 – 15 – 20 – 24 km
WANDELCLUB ST.PIETERS LEEUW – Ontmoetingc. Zonnig leven J. Vanderstraetenstr. 198
Sint Pieters leeuw. 8 – 15 u 5 – 10 – 15 – 20 – 25 km

Zondag 20 oktober
KADEE BORNEM - CC ter Dilft Sint Amandsestw 43 Bornem
7.30-15u 6 – 10 – 15 – 20 – 25 km

Zondag 27 oktober
DE KADODDERS ST-KAT.-WAVER - De Ceuster, Fortsesteenweg 30, Sint-Katelijne-Waver
8-15u 6 – 11 – 16 – 20 km
(Respecteer het aanvangsuur a.u.b.)