WANDELPROGRAMMA

Zondag 16 juni

OPSINJOORKE MECHELEN – Centrum de rode planeet, Doornlaarstraat 9 /        2820 Rijmenam - 7-15u
4-8-12-18-24-30km
DE HOPBELLETJES OPWIJK – Hof Hemelrijk, kloosterstraat, 1745 Opwijk -  7-15u
4-8-12-18-24-30km

Zondag 23 juni

WVK PUURS   -   gemeenschapshuis Vrededaal, Van Kerckhovenstraat1, 2870 Kalfort-Puurs   -   8-15u
5 – 8 – 12 – 20 – 30 km
't Hoeksken vzw -      Zaal De Zouaaf , Zouavenstraat 14, 9220 Hamme – 7.30-15u
5-10-15-20 km
 

Zaterdag 29 juni  BUS NAAR OOSTDUINKERKEN zie inschrijving in 'tPotske.

Opgepast: Bus vertrekt aan Station Ruisbroek, niet aan het clublokaal!!
 

Zondag 30 juni

DE KLEITRAPPERS   - Clublokaal, Korte Veerstraat 2, 2840  Terhagen  7-15u
6 - 9 - 13 - 17 -22 - 28 km
'De Schooiers' Wichelen vzw  Sporthal Schellebelle, Spoorwegstraat 26, 9260 Schellebelle    7–15u
4-7-10-15-20-30 km
                                                  (Respecteer het aanvangsuur a.u.b.)


  WANDELPROGRAMMA JULI 2019

Zondag 7  JULI: ZOMERTOCHTEN
Wandel Mee Ruisbroek Herdenkingstocht 43 jaar Waterramp
Krinkelzaal, Ruisbroekdorp 30A - 7u30-15u    5 – 10 – 15 – 20 – 25 km

Zondag 14 juli

DE STROBOEREN MERKSEM – Feestzaal fort . fortsteenweg Merksem – 7.30 – 15 u                                
5-7-10-16-21-34-42-50 km

Zondag 21 juli

KWIK BORNEM – CC ter Dilft , sint Amandsestw.  Bornem - 7-15u                                
6 – 12 – 18 – 24 – 30 km
DE KADODDERS – Parochiezaal Berk en Brem sint Michielsstr. Keerbergen – 8-15u                                
6-12-15-20-25 km

Zondag 28 juli

DE SLAK LEEST - zaal ter Coose Kouter 1A, Leest - 7-15u                                                  
5 – 9 – 12 – 15 – 20 – 30 km
DENDERKLOKJES LEBBEKE - cc de Biekorf, Stationsstraat 23, Lebbeke - 7-15u                                              
6 – 12 – 18 – 24 – 32 km

WANDELPROGRAMMA AUGUSTUS 2018

Vrijdag 2, zaterdag 3, zondag 4 augustus –

WANDELDRIEDAAGSE WSV IBIS PUURS
CC Binder ;Forum 9 , Puurs Sint Amands -  vrijdag 8-15 u – zaterdag en zondag 7-15u
4 – 10 – 16 – 21 – 30 – 42 km

Zondag 11 augustus

DURMESTAPPERS sporthal hoogdonck  nijverheidst.48 Waasmunster - 8-15u
6 – 12 – 18 – 24 – 30 km
LENNIKSE WINDHEREN - gemeenteschool, Hendrik Ghijselenstraat 19, Lennik - 7-15u                          
5 – 7 – 10 – 12 – 16 – 20 – 24 – 32 km

Zondag 18 augustus

HORIZON OPWIJK – VKO Karenveldstraat 23 Opwijk 7.30- 15u                            
6 – 12 – 18 – 25 – 31 km
DE LACHEND KLOMP   Gemeenteschool Bazelstr.33  kruibeke    7 – 15u                            
7 – 10 – 15 – 21 – 30 km

Zondag 25 augustus

KLEITRAPPERS TERHAGEN – paroch.  Mechelsesteenweg 233/2, Lier - 7-15u
4 – 8 – 12 – 15 – 22 – 28 km
T’HOEKSKE HAMME  - zaal de bond- Kleinhulst 4 Hamme 7- 15u                                                          
4 – 5 – 10 – 15 – 21 – 30 km

DINSDAG 3 SEPTEMBER:

WEEKDAGTOCHTEN / DE JONGE BELOFTEN  Ruisbroek               

9u-15u                    4 - 6 - 8 – 10 – 12-14 - 18 km